O firmie
Biuro nieruchomości Home2You powstało na bazie moich kilkunastoletnich doświadczeń na rynku finansów oraz nieruchomości.

Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, skutecznie pomagam Klientom zrealizować Ich plany sprzedaży i zakupu nieruchomości. Moje indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz duże zaangażowanie we współpracę, zaowocowały licznymi transakcjami, a tym samym satysfakcją Klientów, która jest dla mnie priorytetem.

Lata obecności w branży pozwoliły wypracować mi relacje biznesowe ze specjalistami z wielu dziedzin – z fotografami, doradcami w bankach czy notariuszami. Dzięki temu, moja współpraca z Klientami obejmuje całość procesu sprzedaży czy zakupu, a ja czuwam nad sprawnym jego przebiegiem.

Chętnie współpracuję także z innymi pośrednikami nieruchomości, zapewniając swoim Klientom dostęp do ofert z całego rynku. Jednocześnie powierzone mi nieruchomości są dostępne dla innych biur, które mogą prezentować je swoim klientom. Dzięki temu niejednokrotnie razem finalizujmy transakcje.

Jeśli nosisz się z zamiarem sprzedaży lub zakupu nieruchomości, zapraszam do kontaktu, opowiem jak pracuję, a jeśli zdecydujesz że Ci to odpowiada, zabieram się do pracy 😊

Licencja pośrednika Nr : 21848